TPS1HB50BQPWPRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-TPS1HB50BQPWPRQ1TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPS1HB50BQPWPRQ1CT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPS1HB50BQPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS1HB50BQPWPRQ1
Popis
40-V, 50-M, 1-CH AUTOMOTIVE SMAR
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 18A 16-HTSSOP
Kategorie
Proud - výstup (max)
18A
Mfr
Rds zap (typická hodnota)
50mOhm
Aktivní
Vlastnosti
S řízením rychlosti přeběhu
Typ spínače
Ochrana proti poruchám
Omezení proudu (nastavitelné), Přehřátí
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Typ výstupu
N-kanál
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rozhraní
Zap./vyp.
Dodávaná velikost pouzdra
16-HTSSOP
Napětí - zátěž
6V ~ 18V