TPS2HB35CQPWPRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-TPS2HB35CQPWPRQ1TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPS2HB35CQPWPRQ1CT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPS2HB35CQPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS2HB35CQPWPRQ1
Popis
HYDRA 35 MOHM OTP C
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 36A 16-HTSSOP
Modely EDA/CAD
TPS2HB35CQPWPRQ1 Modely
Kategorie
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
Nevyžadovaný
Mfr
Proud - výstup (max)
36A
Rds zap (typická hodnota)
35mOhm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
16-HTSSOP
Rozhraní
Zap./vyp.
Pouzdro
Napětí - zátěž
3V ~ 28V