LMZM33603EVM
Číslo produktu DigiKey
296-48020-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZM33603EVM
Popis
EVAL BOARD FOR LMZM33603
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LMZM33603 - DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
3A
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - vstup
4V ~ 36V
Balení
Hromadné balení
Topologie regulátoru
Pokles
Stav součásti
Aktivní
Obsah
Deska (desky)
Hlavní účel
DC/DC, Snížit
Použitý IO/součást
LMZM33603
Výstupy a jejich typ
1 neizolovaný výstup
Základní číslo produktu
Napětí - výstup
2,5V, 3,3V, 5V nebo 12V