LMZM33602EVM
Číslo produktu DigiKey
296-48240-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZM33602EVM
Popis
EVAL BOARD FOR LMZM33602
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LMZM33602 - DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Napětí - výstup
2,5V, 3,3V, 5V, 12V
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - vstup
4V ~ 36V