LMZM33603RLRR
Číslo produktu DigiKey
296-48830-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-48830-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-48830-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZM33603RLRR
Popis
DC DC CONVERTER 1-18V
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 1 ~ 18V 3A 4V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LMZM33603RLRR Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Vlastnosti
OCP, OTP, UVLO
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
94%
Typ
Neizolovaný modul PoL
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 18-PowerBQFN
Napětí - vstup (min)
4V
Velikost / rozměry
0,35" D x 0,28" Š x 0,16" V (9,0mm x 7,0mm x 4,1mm)
Napětí - vstup (max)
36V
Dodávaná velikost pouzdra
18-B2QFN (9x7)
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
3A