LMZ36002RVQT
Číslo produktu DigiKey
296-42998-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-42998-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-42998-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZ36002RVQT
Popis
DC DC CONVERTER 2.5-7.5V
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 2,5 ~ 7,5V 2A 4,5V - 60V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LMZ36002RVQT Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Vlastnosti
OCP, OTP, UVLO
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Účinnost
95%
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Neizolovaný modul PoL
Pouzdro
Modul 43-BQFN
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
0,40" D x 0,40" Š x 0,17" V (10,2mm x 10,2mm x 4,4mm)
Napětí - vstup (min)
4,5V
Dodávaná velikost pouzdra
43-B3QFN (10x10)
Napětí - vstup (max)
60V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
2A