LMZ36002EVM
Číslo produktu DigiKey
296-43189-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZ36002EVM
Popis
EVAL BOARD FOR LMZ36002
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LMZ36002 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Napětí - výstup
2,5V, 3,3V, 5V, 6V nebo 7,5V
Výrobce
Texas Instruments
Proud - výstup
2A
Řada
Napětí - vstup
4,5V ~ 60V