LM78L12ACZ/NOPB není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Texas Instruments
Skladem : 22 379
Katalogový list
Similar
Texas Instruments
Skladem : 1 918
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
STMicroelectronics
onsemi
Skladem : 233
onsemi
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA TO-92-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LM78L12ACZ/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM78L12ACZ/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM78L12ACZ/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
LM78L12ACZ/NOPB Modely
Klidový proud (Iq)
3 mA
Balení
Hromadné balení
PSRR
54dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
35V
Napětí - výstup (min/fixní)
12V