L78L12ABZ
Číslo produktu DigiKey
497-7276-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L78L12ABZ
Popis
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA TO-92-3
Modely EDA/CAD
L78L12ABZ Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
6 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
6.5 mA
Balení
Hromadné balení
PSRR
42dB (120Hz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Napětí - vstup (max)
35V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-92-3
Napětí - výstup (min/fixní)
12V