LM3940ISX-3.3/NOPB není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Microchip Technology
Skladem : 50
Katalogový list
Similar
Microchip Technology
Skladem : 3 381
Katalogový list
Skladem : 14
Skladem : 1 978
onsemi
MaxLinear, Inc.
MaxLinear, Inc.
Skladem : 147
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A TO-263 (DDPAK-3)
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LM3940ISX-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM3940ISX-3.3/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LM3940ISX-3.3/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LM3940ISX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM3940ISX-3.3/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
LM3940ISX-3.3/NOPB Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
0,2V při 100mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Výstupní konfigurace
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
TO-263-4, D2PAK (3 přívody + výstupek), TO-263AA
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (DDPAK-3)
Napětí - vstup (max)
7,5V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V