NCP565D2T33R4G
Číslo produktu DigiKey
NCP565D2T33R4GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NCP565D2T33R4GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NCP565D2T33R4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCP565D2T33R4G
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK-3
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,5A D2PAK-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NCP565D2T33R4G Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
3 mA
Digi-Reel®
PSRR
85dB ~ 75db (120Hz ~ 1kHz)
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pouzdro
TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB
Napětí - vstup (max)
9V
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V