LM1086IT-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM1086IT-3.3/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM1086IT-3.3/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,5A TO-220-3
Modely EDA/CAD
LM1086IT-3.3/NOPB Modely
Klidový proud (Iq)
5 mA
Balení
Trubice
Odebíraný proud (max)
10 mA
Stav součásti
Aktivní
PSRR
72dB (120Hz)
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (max)
27V
Pouzdro
TO-220-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Pokles napětí (max)
1,5V při 1,5A