LT1086IT-3.3#PBF
Číslo produktu DigiKey
LT1086IT-3.3#PBF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LT1086IT-3.3#PBF
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220-3
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,5A TO-220-3
Modely EDA/CAD
LT1086IT-3.3#PBF Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
10 mA
Balení
Trubice
PSRR
72dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-220-3
Napětí - vstup (max)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1,5V při 1,5A