LM1085IS-3.3/NOPB není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Texas Instruments
Skladem : 797
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Texas Instruments
Skladem : 2 684
Katalogový list
Skladem : 4 749
Similar
STMicroelectronics
Similar
STMicroelectronics
Analog Devices Inc.
Analog Devices Inc.
Skladem : 296
Skladem : 392
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 3A TO-263 (DDPAK-3)
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LM1085IS-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM1085IS-3.3/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM1085IS-3.3/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
LM1085IS-3.3/NOPB Modely
Klidový proud (Iq)
10 mA
Balení
Trubice
PSRR
72dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
27V
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1,5V při 3A