LM1085ISX-3.3
Číslo produktu DigiKey
296-LM1085ISX-3.3TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-LM1085ISX-3.3CT-ND - Řezaná páska (CT)
296-LM1085ISX-3.3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM1085ISX-3.3
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO263
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 3A TO-263 (DDPAK-3)
Modely EDA/CAD
LM1085ISX-3.3 Modely
Klidový proud (Iq)
10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
72dB (120Hz)
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
27V
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1,5V při 3A