LD1086D2M33TR
Číslo produktu DigiKey
497-1223-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-1223-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-1223-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LD1086D2M33TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK-3
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,5A D2PAK-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LD1086D2M33TR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
79dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-263-4, D2PAK (3 přívody + výstupek), TO-263AA
Napětí - vstup (max)
30V
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1,5V při 1,5A