HTN0.75TB75
Číslo produktu DigiKey
1030-HTN0.75TB75-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HTN0.75TB75
Popis
EXPAND SLEEVE 3/4"X75' BLK/WHT
Podrobný popis
Objímka X 75,00' (22,86m) Černá, Bílá
Délka
75,00' (22,86m)
Řada
Tloušťka stěny
0,028" (0,71mm)
Provozní teplota
-75°C ~ 150°C
Průměr - vnitřní, nerozšířený
0,750" (19,05mm)
Průměr - vnitřní, rozšířený
1,250" (31,75mm)