HTN0.50TB100
Číslo produktu DigiKey
1030-HTN0.50TB100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HTN0.50TB100
Popis
EXPAND SLEEVE 1/2"X100' BLK/WHT
Podrobný popis
Objímka X 100' (30,48m) Černá, Bílá
Délka
100' (30,48m)
Řada
Tloušťka stěny
0,028" (0,71mm)
Provozní teplota
-75°C ~ 150°C
Průměr - vnitřní, nerozšířený
0,500" (12,70mm)
Průměr - vnitřní, rozšířený
0,750" (19,05mm)