HTN0.25TB200
Číslo produktu DigiKey
1030-HTN0.25TB200-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HTN0.25TB200
Popis
EXPAND SLEEV 1/4"X200' BLK/WHT
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Objímka X 200' (60,96m) Černá, Bílá
Kategorie
Barva
Černá, Bílá
Výrobce
Techflex
Délka
200' (60,96m)
Řada
Tloušťka stěny
0,028" (0,71mm)
Balení
Cívka
Provozní teplota
-75°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Ochrana před teplem
Odolný proti ohni, Žáruvzdorný
Typ
Objímka
Ochrana proti oděru
Odolné proti otěru a proříznutí
Typové vlastnosti
Rozšiřovatelné
Ochrana proti kapalinám
Odolný proti benzínu
Průměr - vnitřní, nerozšířený
0,250" (6,35mm)
Vlastnosti
Odolný proti kyselinám, Odolný proti chemikáliím, Rovný řez, Samozhášivý, Odolný proti rozpouštědlům
Průměr - vnitřní, rozšířený
0,438" (11,13mm)