FRN1.25TB250
Číslo produktu DigiKey
1030-FRN1.25TB250-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FRN1.25TB250
Popis
EXPAND SLEEV 1.25"X250' BLK/WHT
Podrobný popis
Objímka X 250' (76,20m) Černá, Bílá
Délka
250' (76,20m)
Řada
Tloušťka stěny
0,025" (0,64mm)
Provozní teplota
-70°C ~ 125°C
Průměr - vnitřní, nerozšířený
1,250" (31,75mm)
Průměr - vnitřní, rozšířený
1,750" (44,45mm)