FRN0.50TB500
Číslo produktu DigiKey
1030-FRN0.50TB500-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FRN0.50TB500
Popis
EXPAND SLEEVE 1/2"X500' BLK/WHT
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Objímka X 500' (152,40m) Černá, Bílá
Kategorie
Barva
Černá, Bílá
Výrobce
Techflex
Délka
500' (152,40m)
Řada
Tloušťka stěny
0,025" (0,64mm)
Balení
Cívka
Provozní teplota
-70°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Ochrana před teplem
Samozhášivý
Typ
Objímka
Ochrana proti oděru
Odolné proti otěru a proříznutí
Typové vlastnosti
Rozšiřovatelné
Ochrana proti kapalinám
Odolný proti benzínu
Průměr - vnitřní, nerozšířený
0,500" (12,70mm)
Vlastnosti
Odolný proti chemikáliím, Rovný řez
Průměr - vnitřní, rozšířený
0,750" (19,05mm)