FRN1.25TB50
Číslo produktu DigiKey
1030-FRN1.25TB50-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FRN1.25TB50
Popis
EXPAND SLEEVE 1.25"X50' BLK/WHT
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Objímka X 50,00' (15,24m) Černá, Bílá
Kategorie
Barva
Černá, Bílá
Výrobce
Techflex
Délka
50,00' (15,24m)
Řada
Tloušťka stěny
0,025" (0,64mm)
Balení
Cívka
Provozní teplota
-70°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Ochrana před teplem
Samozhášivý
Typ
Objímka
Ochrana proti oděru
Odolné proti otěru a proříznutí
Typové vlastnosti
Rozšiřovatelné
Ochrana proti kapalinám
Odolný proti benzínu
Průměr - vnitřní, nerozšířený
1,250" (31,75mm)
Vlastnosti
Odolný proti chemikáliím, Rovný řez
Průměr - vnitřní, rozšířený
1,750" (44,45mm)