RTE24005F je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
TE Connectivity
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
TE Connectivity
Skladem : 0
Katalogový list
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Nový produkt
Obrázek pro RTE24005F není k dispozici
RTE24005F
Číslo produktu DigiKey
1111-RTE24005F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RTE24005F
Popis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 5V
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé DPDT (2 tvar C) 5VDC Cívka Průchozí otvor
Modely EDA/CAD
RTE24005F Modely
Balení
Krabice
Napětí přítahu
3,5VDC
Napětí odpadu relé
0,5VDC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu
8 A
Spínací napětí
400VAC - max.
Proud cívky
80.6 mA
Odpor cívky
62 Ohms