RTE24005
RTE24005
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RTE24005
Číslo produktu DigiKey
PB985-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RTE24005
Popis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 5V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé DPDT (2 tvar C) 5VDC Cívka Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RTE24005 Modely
Kategorie
Provedení koncovky
PC vývod
Mfr
Stupeň utěsnění
Utěsněno - zcela
Řada
Izolace cívky
Třída F
Balení
Krabice
Napětí přítahu
3,5VDC
Stav součásti
Aktivní
Napětí odpadu relé
0,5VDC
Způsob montáže
Doba provozu
8 ms
Napětí cívky
Doba uvolnění
6 ms
Forma kontaktu
DPDT (2 tvar C)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu
8 A
Materiál kontaktu
Stříbroniklový (AgNi)
Spínací napětí
400VAC - max.
Schvalovací agentura
CQC, CSA, cURus, VDE
Zátěž - max. spínací výkon
3200VA
Typ relé
Proud cívky
80.6 mA
Odpor cívky
62 Ohms