RTE24024
RTE24024
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RTE24024
Číslo produktu DigiKey
PB989-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RTE24024
Popis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé DPDT (2 tvar C) 24VDC Cívka Průchozí otvor
Modely EDA/CAD
RTE24024 Modely
Balení
Trubice
Napětí přítahu
16,8VDC
Napětí odpadu relé
2,4VDC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu
8 A
Spínací napětí
400VAC - max.
Proud cívky
16.7 mA
Odpor cívky
1.44 kOhms