CMXE60D10
Číslo produktu DigiKey
CC2072-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMXE60D10
Popis
SSR RELAY SPST-NO 10A 0-60V
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) 4-SIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CMXE60D10 Modely
Kategorie
Napětí - zátěž
0 V ~ 60 V
Mfr
Zátěžný proud
10 A
Řada
Odpor v zapnutém stavu (max)
18 mOhms
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
PC vývod
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-10°C ~ 80°C
Způsob montáže
Průchozí otvor
Pouzdro
Typ relé
Relé s optickou vazbou (fotorelé)
Dodávaná velikost pouzdra
4-SIP
Obvod
Schvalovací agentura
CE, cURus
Typ výstupu
DC
Základní číslo produktu
Napětí - vstup
20 ~ 28VDC