RTE24005 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
TE Connectivity
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
TE Connectivity
Skladem : 0
Katalogový list
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Nový produkt
Obrázek pro RTE24005 není k dispozici
RTE24005
Číslo produktu DigiKey
1111-RTE24005-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RTE24005
Popis
RTE24005
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé DPDT (2 tvar C) 5VDC Cívka Průchozí otvor
Modely EDA/CAD
RTE24005 Modely
Kategorie
Provedení koncovky
PC vývod
Mfr
Stupeň utěsnění
Utěsněno - zcela
Řada
Izolace cívky
Třída F
Balení
Krabice
Napětí přítahu
3,5VDC
Stav součásti
Aktivní
Napětí odpadu relé
0,5VDC
Způsob montáže
Doba provozu
8 ms
Napětí cívky
Doba uvolnění
6 ms
Forma kontaktu
DPDT (2 tvar C)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu
8 A
Materiál kontaktu
Stříbroniklový (AgNi)
Spínací napětí
400VAC - max.
Schvalovací agentura
CQC, CSA, cURus, VDE
Zátěž - max. spínací výkon
3200VA
Typ relé
Proud cívky
80.6 mA
Odpor cívky
62 Ohms