ANT-916-CW-HWR-RPS
Číslo produktu DigiKey
ANT-916-CW-HWR-RPS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ANT-916-CW-HWR-RPS
Popis
RF ANT 916MHZ WHIP TILT RP-SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
915MHz ISM, LoRa, Sítě snímačů, SigFox Prut, Náklon Anténa RF 900MHz ~ 930MHz 1,2dBi RP-SMA samec Montáž konektoru
Modely EDA/CAD
ANT-916-CW-HWR-RPS Modely
Kategorie
Typ antény
Prut, Náklon
VSWR
2
Balení
Hromadné balení
Zisk
1,2dBi
Koncovka
RP-SMA samec
Způsob montáže
Montáž konektoru
Kmitočtová skupina
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Výška (max)
5,591" (142,00mm)
Kmitočet (střed / pásmo)
915MHz
Aplikace
ISM, LoRa, Sítě snímačů, SigFox
Kmitočtový rozsah
900MHz ~ 930MHz