ANT-915-IPW1-RPS
Číslo produktu DigiKey
343-ANT-915-IPW1-RPS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ANT-915-IPW1-RPS
Popis
RF ANT 915MHZ HINGED WHIP RPSMA
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
915MHz 802.11ah, HaLow, ISM, LoRaWAN, LPWA, Wi-Fi Prut, Nakloněný/otočný Anténa RF 902MHz ~ 930MHz 2,7dBi RP-SMA Montáž konektoru
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ANT-915-IPW1-RPS Modely
Kategorie
Počet pásem
1
Výrobce
TE Connectivity Linx
VSWR
1,8
Řada
Útlum odrazu
-10,9dB
Balení
Sáček
Zisk
2,7dBi
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
2 W
RF skupina/standard
Všeobecné pásmo ISM
Koncovka
RP-SMA
Kmitočtová skupina
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Ochrana proti vniknutí
IP67
Kmitočet (střed / pásmo)
915MHz
Způsob montáže
Montáž konektoru
Kmitočtový rozsah
902MHz ~ 930MHz
Výška (max)
7,992" (203,00mm)