ANT-900-RP-2-A
Číslo produktu DigiKey
1857-1002-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ANT-900-RP-2-A
Popis
RF ANT 900MHZ WHIP TILT RP-SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
900MHz ISM Prut, Náklon Anténa RF 880MHz ~ 960MHz 2,1dBi RP-SMA samec Montáž konektoru
Kategorie
Počet pásem
1
Výrobce
Datawave LLC
VSWR
1,5
Balení
Hromadné balení
Zisk
2,1dBi
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
30 W
RF skupina/standard
Všeobecné pásmo ISM
Koncovka
RP-SMA samec
Kmitočtová skupina
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Způsob montáže
Montáž konektoru
Kmitočet (střed / pásmo)
900MHz
Výška (max)
4,528" (115,00mm)
Kmitočtový rozsah
880MHz ~ 960MHz