DT15-12PC-B016
DT15-12PC-B016
Taking Commercial Drone Reliability to New Heights
DT15-12PC-B016
Číslo produktu DigiKey
1734-1643-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DT15-12PC-B016
Popis
CONN HEADER VERT 12POS 4.44MM
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na panel, Průchozí otvor 12 position 0,175" (4,44mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DT15-12PC-B016 Modely
Způsob montáže
Mfr
Koncovka
Pájecí materiály
Řada
Způsob upevnění
Držák západky
Balení
Hromadné balení
Délka kontaktu - kolík
0,122" (3,10mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
1,371" (34,82mm)
Typ konektoru
Tvar kontaktu
Kruhový
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál izolace
Plastový
Rozteč - kontakty
Vlastnosti
Montážní příruba
Počet pozic
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Počet řad
2
Ochrana proti vniknutí
IP68/IP6K9K
Rozteč řad - kontaktní spojení
Barva izolace
Zelená
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovité napětí
250VDC