SD36C-01FTG | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SD36C-01FTG |
Popis | TVS DIODE 36VWM 60VC SOD323 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 29 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 60V Svorka 5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-323 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | SD36C-01FTG Modely |
Kategorie | Špičkový impulzní výkon 450W |
Mfr | Ochrana napájecího vedení Ne |
Řada | Kapacita při kmitočtu 30pF při 1MHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) |
Stav součásti Aktivní | Třída Automobilový průmysl |
Typ Zener | Kvalifikace AEC-Q101 |
Obousměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 36V (max.) | Pouzdro SC-76, SOD-323 |
Omezovací napětí (max) při Ipp 60V | Dodávaná velikost pouzdra |
Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 5A (8/20µs) |