MPZ1608Y101BTA00
Číslo produktu DigiKey
445-MPZ1608Y101BTA00TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-MPZ1608Y101BTA00CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-MPZ1608Y101BTA00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPZ1608Y101BTA00
Popis
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Podrobný popis
100 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 2A 40mOhm
Modely EDA/CAD
MPZ1608Y101BTA00 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
2A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
40mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
100 Ohms @ 100 MHz