BU33SD5WG-TR
Číslo produktu DigiKey
BU33SD5WG-TRTR-ND - Páska a cívka (TR)
BU33SD5WG-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
BU33SD5WG-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BU33SD5WG-TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 5-SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 5-SSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BU33SD5WG-TR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
80 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
68dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
5-SSOP
Pokles napětí (max)
0,15V při 100mA