BLM18EG101TN1D
Číslo produktu DigiKey
490-5978-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-5978-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-5978-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM18EG101TN1D
Popis
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 2A 45mOhm
Modely EDA/CAD
BLM18EG101TN1D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
45mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,026" (0,65mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
100 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
2A