NCV5661MN18T2G
Číslo produktu DigiKey
488-NCV5661MN18T2GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NCV5661MN18T2GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NCV5661MN18T2GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCV5661MN18T2G
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 1A 6-DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A 6-DFN (3x3,3)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NCV5661MN18T2G Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
3 mA
Mfr
PSRR
70dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Povolit
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Automobilový průmysl
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - vstup (max)
9V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Pouzdro
6-VDFN podložka pro odvod tepla
Pokles napětí (max)
1,3V při 1A