MCZ1210AH900L2TA0G
Číslo produktu DigiKey
445-MCZ1210AH900L2TA0GTR-ND - Páska a cívka (TR)
445-MCZ1210AH900L2TA0GCT-ND - Řezaná páska (CT)
445-MCZ1210AH900L2TA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCZ1210AH900L2TA0G
Popis
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,75Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCZ1210AH900L2TA0G Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
100mA
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,75Ohm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,049" D x 0,039" Š (1,25mm x 1,00mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,024" (0,60mm)
Impedance při kmitočtu
90 Ohms @ 100 MHz