ALT3232M-151-T001
Číslo produktu DigiKey
445-174375-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-174375-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-174375-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ALT3232M-151-T001
Popis
PULSE XFMR 1CT:1CT 150UH
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
150µH LAN 10/100/1000 Base-T Pulzní transformátor 1CT:1CT Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ALT3232M-151-T001 Modely
Kategorie
Indukčnost
150µH
Výrobce
TDK
Převodový poměr - primární:sekundární
1CT:1CT
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,126" Š (3,20mm x 3,20mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,114" (2,90mm)
Typ transformátoru
LAN 10/100/1000 Base-T
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C