ALT4532M-171-T001
Číslo produktu DigiKey
445-15084-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-15084-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-15084-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ALT4532M-171-T001
Popis
XFRMR LAN 1CT:1CT 170UH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
170µH LAN Pulzní transformátor 1CT:1CT Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ALT4532M-171-T001 Modely
Kategorie
Indukčnost
170µH
Výrobce
TDK
Převodový poměr - primární:sekundární
1CT:1CT
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,087" (2,20mm)
Typ transformátoru
LAN
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C