ALT4532P-181-T05G
Číslo produktu DigiKey
445-175377-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-175377-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-175377-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ALT4532P-181-T05G
Popis
PULSE TRANSFORMERS FOR LAN INTER
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
180µH LAN Pulzní transformátor 1CT:1CT Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ALT4532P-181-T05G Modely
Kategorie
Indukčnost
180µH
Výrobce
TDK
Převodový poměr - primární:sekundární
1CT:1CT
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,114" (2,90mm)
Typ transformátoru
LAN
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C