FG28C0G2E101JNT00 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
TDK
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
TDK
Skladem : 487
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Skladem : 0
Skladem : 391
100 pF ±5% 250V Keramický kondenzátor C0G, NP0 Radiální
FG28C0G2E101JNT00
Číslo produktu DigiKey
FG28C0G2E101JNT00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FG28C0G2E101JNT00
Popis
CAP CER 100PF 250V C0G RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
FG28C0G2E101JNT00 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Aplikace
Řada
Způsob montáže
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,157" D x 0,098" Š (4,00mm x 2,50mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,217" (5,50mm)
Tolerance
±5%
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)