FK26C0G2J101JN000 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
TDK
Skladem : 669
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
TDK
Skladem : 0
Katalogový list
Skladem : 1 917
100 pF ±5% 630V Keramický kondenzátor C0G, NP0 Radiální
FK Series
FK26C0G2J101JN000
Číslo produktu DigiKey
445-FK26C0G2J101J-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FK26C0G2J101JN000
Popis
CAP CER 100PF 630V C0G RADIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
FK26C0G2J101JN000 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Aplikace
Řada
Způsob montáže
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Velikost / rozměry
0,217" D x 0,138" Š (5,50mm x 3,50mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,236" (6,00mm)
Tolerance
±5%
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)