FG26C0G2J101JNT00
Číslo produktu DigiKey
445-174842-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FG26C0G2J101JNT00
Popis
CAP CER 100PF 630V C0G RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 pF ±5% 630V Keramický kondenzátor C0G, NP0 Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FG26C0G2J101JNT00 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Aplikace
Řada
Způsob montáže
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,217" D x 0,138" Š (5,50mm x 3,50mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,236" (6,00mm)
Tolerance
±5%
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)