FA28C0G2E101JNU06 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Upgrade
TDK
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
TDK
Skladem : 487
Katalogový list
Similar
Murata Electronics
Skladem : 1 333
100 pF ±5% 250V Keramický kondenzátor C0G, NP0 Radiální
FA28C0G2E101JNU06
Číslo produktu DigiKey
FA28C0G2E101JNU06-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FA28C0G2E101JNU06
Popis
CAP CER 100PF 250V C0G RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
FA28C0G2E101JNU06 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Balení
Páska a krabice (TB)
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Radiální
Kapacita
Velikost / rozměry
0,157" D x 0,098" Š (4,00mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Výška při usazení (max)
0,217" (5,50mm)
Jmenovité napětí
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)