FG18C0G2A101JNT00 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
TDK
Skladem : 779
Katalogový list
Upgrade
TDK
Skladem : 1 531
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Skladem : 0
Parametrický ekvivalent
Skladem : 59
100 pF ±5% 100V Keramický kondenzátor C0G, NP0 Radiální
FG18C0G2A101JNT00
Číslo produktu DigiKey
FG18C0G2A101JNT00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FG18C0G2A101JNT00
Popis
CAP CER 100PF 100V C0G RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
FG18C0G2A101JNT00 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Aplikace
Řada
Způsob montáže
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,157" D x 0,098" Š (4,00mm x 2,50mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,217" (5,50mm)
Tolerance
±5%
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)