FK18C0G2E101JN020
Číslo produktu DigiKey
445-4393-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FK18C0G2E101JN020
Popis
CAP CER 100PF 250V C0G RADIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 pF ±5% 250V Keramický kondenzátor C0G, NP0 Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FK18C0G2E101JN020 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Aplikace
Řada
Způsob montáže
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Velikost / rozměry
0,157" D x 0,098" Š (4,00mm x 2,50mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,217" (5,50mm)
Tolerance
±5%
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)