FG18C0G2A101JNT06
Číslo produktu DigiKey
445-173220-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-173220-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FG18C0G2A101JNT06
Popis
CAP CER 100PF 100V C0G RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 pF ±5% 100V Keramický kondenzátor C0G, NP0 Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FG18C0G2A101JNT06 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Aplikace
Řada
Způsob montáže
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Pouzdro
Radiální
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,157" D x 0,098" Š (4,00mm x 2,50mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,217" (5,50mm)
Tolerance
±5%
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)