C3216X7R2A104K160AM
Číslo produktu DigiKey
445-6071-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-6071-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-6071-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C3216X7R2A104K160AM
Popis
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 100V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C3216X7R2A104K160AM Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Vlastnosti
Otevřený mód
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,051" (1,30mm)