C2012X5R1H475M125AB
Číslo produktu DigiKey
445-5981-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-5981-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-5981-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C2012X5R1H475M125AB
Popis
CAP CER 4.7UF 50V X5R 0805
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µF ±20% 50V Keramický kondenzátor X5R 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
C2012X5R1H475M125AB Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,057" (1,45mm)