C2012X6S1H475M125AC
Číslo produktu DigiKey
445-7600-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-7600-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-7600-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C2012X6S1H475M125AC
Popis
CAP CER 4.7UF 50V X6S 0805
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µF ±20% 50V Keramický kondenzátor X6S 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
C2012X6S1H475M125AC Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,057" (1,45mm)